Vážení obchodní přátelé,
již několik let se zabýváme velkoobchodním prodejem ložního prádla, froté a gastro skla prvotřídní kvality. Specializujeme se převážně na hotely, lázně, restaurace a cateringové společnosti.
Nabízíme kvalitní produkty firmy Neumanna s.r.o. – ložní prádlo, polštáře a deky, ubrusy a kompletní froté program. Tyto výrobky patří ke špičce evropské i světové textilní produkce. Ložní prádlo, polštáře, deky a ubrusy jsou šity v České republice, a to dle konkrétní specifikace zákazníků.
Dále nabízíme kvalitní gastro sklo firmy Crystalite Bohemia s.r.o., Světlá nad Sázavou a firmy Crystalex CZ, s.r.o., Nový Bor. Nápojové sklo je vyrobené z čistého českého křišťálu . Již řadu let se pro výrobu veškerého sortimentu používá ekologicky šetrná sklovina, která neobsahuje sloučeniny olova. Produkt prochází speciální úpravou dvojího žíhání, čímž sklo získává mimořádnou pevnost a odolnost (nešedne v myčkách, apod.). Tyto produkty je možné na základě přání zákazníka také následně zdobit, pískovat (loga firem, texty a motivy).
V neposlední řadě působíme v České republice a na Slovensku na trhu se speciálními papíry. Naše stabilní firma obchodně zastupuje renomovanou německou papírenskou firmu Lahnpaper, GmbH. Nosným programem firmy je široká paleta papírů „speciálů pro tisk“, výrobky Pretex, Neobond a Cuturon.
Kvalifikovaný a profesionální servis je pro nás základem, proto se na nás můžete vždy s důvěrou obrátit.